خانه دانلود

فروشگاه جامع دانلود فایل های اقدام پژوهی٬استخدامی٬آزمون های فنی حرفه ای٬طرح جابر

كارآموزي در دانشگاه امام حسين

كارآموزي در دانشگاه امام حسين

 

 

 

 

 

 

 

 

كارآموزي در دانشگاه امام حسين 

در قالب ورد و قابل ویرایش در 33صفحه

اينجانب واحد كارآموزي خود را در دانشگاه امام حسين(ع) واقع در تهران- كيلومتر 13 بزرگراه شهيد بابايي- دانشكده فني و مهندسي- معاونت پژوهش گذراندم.

اين دانشگاه در سال 1365 تاسيس گرديده است. كه در ايتدا كار خود را در هفت رشته فني و علوم انساني آغاز نمود. كه در حال حاضر اين دانشگاه در رشته هاي فني و مهندسي به رشته هاي صنايع، كامپيوتر، عمران(معماري- نقشه كشي- عمران عمران)، برق(مخابرات الكترونيك) و علوم پايه(رياضي- فيزيك- شيمي- زيست- مهندسي شيمي) ارتقا يافته است و رشته هاي علوم انساني آن نيز ادبيات- مديريت- ادبيات عرب- زبان و... مي باشند. در دانشكده فني و مهندسي حدودا 5000 نفر در مقاطع مختلف به تحصيل مشغولند و رشته هاي كارشناسي ارشد و دكتراي آن به تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري رسيده است.

شايان ذكر است كه مهندسان اين دانشكده در طرحهايي همچون علويه بوشهر و طرح it نيروي انتظامي و... فعال هستند. نكته ديگري كه براي خودم هم جالب بود پذيرفتن دانشجويان ميهمان در اين دانشگاه از دانشگاه آزاد بود كه با توجه به پايين تر بودن شهريه آن(تقريبا نصف شهريه دانشگاه آزاد) علاقه مندان خاص خود را دارد.

اگر هسته اصلي تشكيل دانشگاه را ارائه آموزشهاي تكميلي به علاقه مندان براي برطرف نمودن نيازهاي جامعه بدانيم، اين ماموريت بدون توجه به مسائل پشتيباني و حمايت همچون داشتن فضاي آموزشي مناسب، توجه به مسائلي همچون سرويس و غذا، داشتن سالنهاي مناسب ورزش و سمينار و كتابخانه هاي مربوط به هر دانشكده و پرسنل كارآزموده تحقق نمي يابد.

يكي از اين قبيل مسائل پشتيباني انتخاب واحد دانشجويان است كه در نگاه اول امري عادي بنظر مي آيد با توجه به افزايش چشمگير دانشجويان و رشد دانشگاه مسئولان دانشكده فني و مهندسي را بر آن داشت تا با ارائه نرم افزاري به اين نياز احساس شده پاسخ مناسب دهند تا خدمات بهتري به دانشجويان ارائه گردد، كه با توجه به جايگاه دانشگاه در ميان سازمانها و ارگانهاي ديگر امري الگوساز به نظر مي رسد. بنابر توضيحات داده شده به بررسي كم و كيف اين نرم افزار مي پردازيم و براي آغاز كمي در مورد اهميت خدمات در دنياي كنوني و نيز بررسي عصر اطلاعات توضيحاتي بيان مي شود.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file326_2084270_1882.zip39.1k